Furkan ÖZDEN - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

metin2 şaman rehberi

metin2 şaman rehberi Empty metin2 şaman rehberi

Mesaj tarafından Herodayi 2009-08-01, 13:22

şamanları hemen anlatayim.
ejderha gücü şamandan başlayalım.öncelikle bu karakter kendini fazla kasamaz yani uraştırır ancak ejderha yardımı yansıtma gibi becerileri master olursa vadide siyah ork gruplarına alınır kendini 55 56 lwl e kadar kasar.statüleri ise her şeyi büyü olduundan 2sp 1 hp olarak gidilmeli ve 2 si full olunca dex verilmelidir.becerilerinde ilk olarak ejderha yardımı veya kutsama açılmalıdır ki grupta iş yapsın.ejderha yardımı kritik verir kutsama atakların sekmesini sağlar.simdi ilk önce hangi gidis yolunu sececekseniz ona verin
1.ben gruplara girip kendimi kastırırım onlara kutsama vb veririm diyorsan:
ejderha yardımı>kutsama>uçan tılsım>ejderha kükremesi>ejderha atışı>yansıtma
ejderha kükremesi eskiden buglu olduğu için fazla hasar vermiyordu ama artık bug kalktı ve iyi dmg cakıyor

2.yok ben kendimi kasarım dersen.
e.kükremesi>kutsama>ejderha atışı(toplu saldırı yapa bildiği için)>ejderha yardımı>uçan tılsım>yansıtma

yansıtma fazla etki vermez...
ve bu beceri türünde beceriler çok şekil veoynaması çok zevkli tek sorunu kasarken biraz zaman grektirmesi.ve vs lerde iyi item secimi olursa belki yenebilir.

iyileştirme saman için.statüler aynı yine 2sp 1 hp sonra dex.kendini nisbeten daha cok kasar ancak vs lerde savaşcılar bile olsa affetmez ve dalga geçerek keser .itemi savascıyla eşdeyerse.becerilerde ilk olarak kesinlikle iyileştirme master olmalıdır.vs lerde hp nizi dolduracak ve yenmenizi sağlayacak tır.
becerisırasın da siz grup la mı yoksa kendinizmi yoksa biraz grup biraz kendim birazda vs yaparım deme şansınız var.

1.kendim kasarım vs yaparım dersen:
iyileştirme>hız>şimşek çağırma>simşek pençesi>simsek atmak>yüksek saldırı
2.ben grupla kasarım arkadaslar kasar diorsan:
iyilestirme>hız>yuksek saldırı>gerisini kafanıza göre yaparsınız.
3.ben sadece vs yaparım kasmak için bi çare bulurum diorsan.
iyileştirme>hız>şimşek çağırma>şimşek pençesi>şimşek atmak>yüksek saldırı

eksik biyer veya soru olursa yazarsınız...

not:alıntı deyildir... (düzelttim yuksek saldırı çok fazla atak artırmıyor oyuzden ona puan bile vermeyin)
Herodayi
Herodayi
25
25

Rep Puanı : 6

- Similar topics